PharmaSynth AS on innovaatiline väikemolekulide sünteesiga tegelev ettevõte, mis asutati 2004. aastal.

Meie väike töökas meeskond Tartus jälgib tihedalt teadus- ja arendustegevust kogu maailmas, et tagada klientide heaolu.

PharmaSynth AS on spetsialiseerunud positronemissioon-tomograafia (PET) ja üksiku footoni emissiooni kompuuter-tomograafia (SPECT) uuringutes kasutatavate radiomärgistatud ühendite mitteradioaktiivsete prekursorite ning referents-standardite valmistamisele. Suurem osa produktidest (üle 80%) on kasutusel neuroteaduses, kuid meie tootevalik laieneb ka muudele valdkondadele nagu näiteks onkoloogia ja kardioloogia.


PharmaSynth AS täidab nõudeid, mis on kirjas GMP-s Good Manufacturing Practice Guideline’is ehk heade tootmistavade suunistes. Alates 2018. aasta sügisest oleme autoriseeritud Eesti Ravimiameti poolt GMP sertifikaadiga number IN-2-14/19/1, (API), Riik Eesti.

Oleme alati huvitatud tublide keemikute värbamisest. Kui sul on praktilised kogemused ning teadmised orgaanilises sünteesis või analüütilises keemias ning sa oled huvitatud osalema vaheldusrikkas väiketootmises ja selle juurde kuuluvas arendustöös või soovid tegeleda toodete kvaliteedikontrolliga, siis palume kontakteeruda meie e-posti aadressil pharmasynth@pharmasynth.ee.